Hydratačný kondicionér OOH So Soft, 300 ml

SKLADOM
Výrobca: Sumilayi
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 10999993
Dostupnosť: skladom
15.75 bez DPH
18.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Hydratačný kondicionér vyživuje, hydratuje , definuje vaše vlny a pomáha pri rozčesávaní. Vaším vlasom dodajú výživu výťažky z Aloe Vera a z oleja hroznových jadierok. A to všetko bez zaťaženia vlasov. Vaše vlasy budú hodvábne, lesklé bez silikónov a minerálnych olejov. Vhodné pre všetky kučeravé vlasy a suché vlasy bez života.

Po umytí vlasov naneste dostatočné množstvo kondicionéru a rovnomerne rozčeste hrebeňom alebo prstami. Nechajte pôsobiť aspoň 3 minúty a opláchnite. Odporúča sa použiť po nanesení metódu "mačkania". V predklone po rozčesaní vlasy mačkám smerom zdola na hor. Ak máte pocit, že sú vlasy suchšie, pridajte vodu, aby vlasy ostali dostatočne klzké, a aby sa kondicionér zapracoval do vlasov. A až potom dôkladne umyjem a pokračujem so stylingom.

Objem: 300 ml

 

 

Upozornenie:

je dobré si výrobky otestovať a počúvať reakcie svojich vlasov a pokožky hlavy. Odporúča sa správne umývanie vlasov a pokožky hlavy. CG kondicionéry obsahujú väčšie množstvo olejov, preto ak sa použije väčšie množstvo kondicionéra bez toho, aby sa starostlivo umyla pokožka hlavy, môžu sa upchať póry. To môže spôsobiť vypadávanie vlasov, svrbenie a lupiny. Koncionéry Sumilayi sú určené pre vlasy a sú testované tak, aby boli aj bezpečné na pokožke hlavy. Pri prvých príznakov alergií výrobok nepoužívajte.