Proteínový leave-in, Rice Pudding Ecoslay, 473 ml

NOVINKA PROTEÍN
Výrobca: Ecoslay
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: Y46033
Dostupnosť: skladom
17.67 bez DPH
21.20 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Značka Ecoslay je na trhu od roko 2015. Je to menšia prírodná firma, ktorá kladie dôraz na kvalitu surovín. Vyrába v menších objemoch, preto nie vždy je všetko dostupné.

Ecoslay RIce Pudding Leave-In - proteínový stylingový krém

Obsah: 473 ml

Bezoplachový kondicionér je dokonale vyvážený leave-in pre smädné vlasy bez tvaru a definície. Obsahuje viacero byliniek, výťažok z ibišteka a hlavne poctivú dávku proteínu. Ryžovej vody dodá kučerám živiny, ktoré potrebujú, aby boli silné, lesklé a pružné. Ideálne je skombinovať leave-in s Ecoslay Orange Marmalade - dosiahnete styling, ktorý dlho vydrží.

Leave-in je vhodný pre všetky typy kučier a vlasov, ktoré potrebujú proteín

Použitie:

krém môžete nanášať do mokrých alebo vlhkých vlasov. Dôkladne prečešte a pokračujte v stylingu.

Po otvorení uchovávaje v chladničke.

Zloženie:

Water, Marshmallow Root Extract, Fermented Rice Water, Cetearyl Alcohol (good, fatty alcohol), Sodium PCA (vegetable-based moisturizer), Chamomile Flower Extract, Slipper Elm Extract, Nettle Leaf Extract, Melissa Leaf Extract, Peppermint Leaf Extract, Horsetail Leaf Extract, Yucca Vera Leaf Extract, Sucrose Cocoate (beet-derived moisturizer), Panthenol, Capryhydroxamic Acid GG (pvýťažreservative), Jasmine Essential oil, Vanilla Essential oil, Potassium sorbate (Preservative).