Vitamíny pre zdravé a lesklé vlasy,Pretty Vitamins, 60 tabletiek

SKLADOM
Výrobca: Pretty Curly Girl
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: PCGPHV
Dostupnosť: skladom
Cena bez DPH: 16.58
19.90 ks

NOVINKA z rady Pretty Curly Girl! Vitamíny pre zdravé a lesklé vlasy!

Keď chceme mať krásne a zdravé vlasy, musíme sa o ne starať. A to nielen z vonku ale aj z vnútra. Znamená to, že sa musíme správne stravovať, aby naše telo malo dostatok stavebných látok na všetko, čo potrebuje.

Ak nám niečo chýba, vždy sa to odzrkadlí. Na pokožke, na kvalite nechtov, na farbe pleti... Asi nie je celkom jednoduché nájsť rovnováhu. Preto si pomáhame doplnkami výživy. A to je aj dôvod, prečo som zaradila do ponuky vitamíny od Pretty Curly Girl. Ďalší dôvod je, že jej - tvorkyni Hanan, a verím, že vytvorila niečo dokonalé. A navyše aj ja sama potrebujem doplniť do mojej stravy veci, čo mi chýbajú. Či už mám ťažšie, stresujúce obdobie, alebo len potrebujem nájsť balance.

Nie je to moja priorita -doplnky výživy, ale mňa by potešilo, ak by som našla viac vecí po kope, ktoré potrebujem na kučeravé vlasy. Tak to prosím, aj takto ber.

Vitamíny neobsahujú cukor a sú vhodné pre vegánov.

Užívanie: 1 tabletka denne

Tabletky obsahujú:

BIOTIN
nevyhnutný na rast vlasov

KOLAGÉN
nevyhnutný pre obnovu suchých a strapatých vlasov, podporuje hydratáciu vlasov

MEĎ
Maintain the tissues found in blood vessels. Thus, copper peptides may possibly stimulate hair follicles so they receive adequate oxygen and nutrients to produce new hair growth

NIACIN (VITAMIN B)
niacin reduces the levels of hs-CRP within the body is an important takeaway for hair loss sufferers. This means that niacin has anti-inflammatory properties

FOLIC
helps in increasing red blood cells in the body, it can quicken the process of cell division, which promotes healthy and lustrous hair growth

VITAMIN C, D and E
majú veľa benefitov pre pokožku hlavy, hydratáciu vlasov

ZINC
zlepšuje štruktúru vlasov a vytvára olej okolo vlasových folikulov (folikula je tkanivo, z ktorého vyrastá vlas). Ak folikula nemá dostatok výživy, stáva sa menšou a menšou, až zanikne. Čiže už z nej nikdy nevyrastie vlas. A hlava plešatie :_(.

MAGNESIUM
Magnesium helps to keep hair healthy due in part to its role in protein synthesis. Protein synthesis is responsible for the creation of melanin and supporting the hair growth cycle. Without magnesium, protein synthesis is lost and translates to problems for the structure and hair growth process.